XI Rajd Szlakami Żołnierzy 1 PSP AK – Rytro

Szpej rozpakowany i wyczyszczony...kurz zmyty...niby już po wszystkim, ale głowy wciąż na rajdzie. Za nami XI Rajd Szlakami Żołnierzy 1 PSP AK... Rajd dla nas wyjątkowy. Dlaczego? Na pewno z powodu idealnej pogody i przepięknych widoków, jakie zafundował nam Beskid Sądecki, Przehyba, Makowica, Rytro, obecności AŻ 8 zespołów, pomimo niekorzystnego terminu i wciąż panującej covidowej atmosfery, ale przede wszystkim z powodu, że po 2 letniej przerwie, udało się ten kultowy rajd zorganizować
. Nie będziemy już mówić ile razy był on na "włosku" i ile razy był przekładany. Najważniejsze, że byliście, że przybyliście z Olkusza, Słopnic, Tarnowa, Ciężkowic, Marcinkowic, Krakowa, że zbudowaliście na nowo tą niesamowitą atmosferę z której jest znany ten rajd. Nie straszne wam było ponad 40 km tras, często w trudnym terenie, zadania z topografii, pierwszej pomocy, strzelectwa, musztry. Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami tego rajdu.
Do zobaczenia za rok !!
P.S. Dziękujemy za gościnę, pomoc,wsparcie i współpracę Wójtowi Gminy Rytro, Panu Janowi Kotarbie, Pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Rytrze, Justynie Łekawskiej, w której była baza rajdu, oraz Nadleśniczemu Nadleśnictwa Piwniczna Panu Stanisławowi Michalikowi.
Reset Cookies